پرسش های متداول

1- برآورد هزینه و زمانبندی سفارشات چگونه انجام می شود؟
     قیمت گذاری و برآورد هزینه بر اساس تعرفه کلمه ای می باشد که تعرفه های مربوطه، در بخش امور مالی و تعرفه های ترجمه ارائه شده اند.
2- از چه طریق می توانم از انجام و اتمام سفارش مطلع شوم؟
    اطلاع رسانی از طریق ایمیل و SMS و بطور آنی انجام می پذیرد. ضمناً درصورتیکه نیاز به پشتیبانی تلفنی دارید، می توانید از طریق تلفن های موجود در بخش تماس با ما، با شرکت تماس بگیرید. لازم به ذکر است که تمامی عملیات مربوط به پیگیری سفارش شما از طریق سایت قابل انجام است.
3- چرا از روش کلمه ای برای تعیین هزینه استفاده می کنید؟ آیا محاسبه بر اساس تعداد صفحات بهتر نیست؟
   اصولا برآورد هزینه بر مبنای تعداد صفحات روش مناسبی نیست. در چنین روشی مشتری به ازای بزرگی اندازه قلم استفاده شده، فاصله سطرها، فاصله حاشیه های صفحه، و فضای خالی صفحه هزینه پرداخت می کند. همچنین ممکن است مترجم به ازای اندازه قلم کوچک و صفحات حجیم هزینه ای کمتر از آنچه حقش است دریافت کند.
4- متن من دستنویس است و فرصت تایپ و ارسال آنرا ندارم. چگونه می توانم آنرا ارسال کنم ؟
    بهترین راه ارسال از طریق اسکن متن و سپس الصاق به سفارشتان است. در خصوص هزینه، درصورتیکه متن شما دستنویس باشد، هزینه ترجمه آن پس از اتمام کار مشخص می گردد. لذا بسته به حجم کار، ابتدا مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می گردد و پس از اتمام کار، تعداد کلمات متن مبداء محاسبه می شود.
5- نحوه پرداخت هزینه ترجمه چگونه است؟
    نحوه پرداخت هزینه خدمات مطابق شرایط مندرج در ایمیل برآورد هزینه می باشد. ضروریست قبل از آغاز پروژه مبلغ پیش پرداخت پروژه را واریز نمایید. ترجمه پروژه شما تنها پس از تائید پرداخت آغاز خواهد شدو در این خصوص استثنایی وجود ندارد.
6- زمان و نحوه تحویل پروژه به چه صورت می باشد؟
     با ورود به حساب کاربری خود می توانید ریز اطلاعات را دریافت نمایید.
7- چگونه می توان به عنوان مترجم با شما همکاری داشت؟
     شرکت ILTS آماده همکاری با مترجمین جدید در زمینه های مختلف است. نحوه گزینش این افراد بر مبنای کفایت و صلاحیت علمی آنها می باشد.علاقمندان به همکاری باید در صفحه ثبت نام کنید و سفارش دهید فرم موجود را به طور کامل تکمیل نموده و فرم، نمونه کارهای خود را نیز پیوست نمایند. بعد از بررسی لازم و برگزاری آزمون مربوطه، و کسب نمره قبولی، ایمیلی حاوی یک تواقفنامه برای شما ارسال می گردد که بعد از انجام تشریفات اداری، همکاری شما با شرکت آغاز می گردد.